پیش ثبت نام

ثبت نام اولیه در هر گروه از طریق سایت انجام می شود .هر داوطلب باید آدرس ایمیل خود را به درستی در محل مربوطه وارد و تقاضای خود را برای کد گروه هنری و رشته اعلام نماید. ثبت نام نهایی بعد از جلسه معارفه در نیمه دوم شهریور ماه و با پرداخت شهریه انجام می گردد. شهریه در 3 قسط در 3 ماه متوالی قابل پرداخت است .
داوطلب اگر در هر دوره زمانی در نیمه کار از ادامه حضور در کلاسهای آموزشی خودداری نماید شهریه آن بخش به او بازگردانده نمی شود . 

مراحل ثبت نام :

1  -  هر داوطلب جهت ثبت نام می بایست اطلاعات زیر را به ترتیب با وارد کردن: نام و نام خانوادگی، ادرس ایمیل، شماره تلفن و( در قسمت "پیام") رشته انتخابی خود تکمیل نموده و پس از وارد کردن کد درخواست شده، گزینه ارسال را انتخاب نماید.

2   - پس از مشاهده جمله" پیام با موفقیت ارسال گردید" ثبت نام شما با موفقیت انجام گرفته است و منتظر تماس مشاوران گروه مدرسان ارشد هنر باشید ( ممکن است این تماس با چند روز تاخیر انجام پذیرد)

3  - داوطلبان جهت مشاوره و  دریافت پاسخ سئوالات خود در خصوص کلاسهای آمادگی  کنکور کارشناسی ارشد، میتوانند روزهای زوج از ساعت 12 الی 14 و 18 الی 20 با مشاوران گروه مدرسان ارشد هنر تماس بگیرند.

شماره تماس مشاوران شما :

09393764287 - 09393764297

 

 

نام:
ایمیل:  
تلفن:
موضوع:
پیام:  
کد:
فایل (حجم فایل نباید بیشتر از 5 مگابایت باشد و پسوند آن باید rar یا zip باشد):